skicink logo

Mūsu pakalpojumi

Web dizains

Mājas lapu dizaina izstrāde, aplikāciju dizains, web dizaina risinājumi e-komercijai un responsīvais dizains. Digitālajā telpa web dizains un tā kvalitāte ir noteicošais faktors efektīvai un intuitīvai informācijas sniegšanai. Bez pārdomāta mājas lapas dizaina, informācijas sniegšana Jūsu mājas lapas, internetveikala vai aplikācijas lietotājiem var tikt ļoti apgrūtināta.

Mājas lapu dizainam ir jāspēj netikai pielāgoties dažādām ierīcēm un platformām, bet arī jāsniedz vienāda lietotāja pieredze uz tām. Pieaugot dažādu mobilo ierīču popularitātei un to lietotāju skaitam, pieaug pieprasījums pēc efektīviem, responsīviem vai adaptīviem mājas lapu dizaina risinājumiem.

Grafikas dizains

Grafikas dizains jeb grafiskais dizains pilda ne tikai produkta vai pakalpojuma estētisko funkciju, bet arī nodrošina vizuālo komunikāciju ar tā lietotāju. Neatkarīgi no veida kādā tiek uzrunāts lietotājs - logotips, brošūra, vizītkarte, plakāts vai uzņēmuma vizuālā identitāte. Grafiskais dizains rada lietotāja vizuālu pieredzi, nododot vēstījumu, sajūtas vai emocijas!

Lietotāju pieredze un lietojamība

Labākā lietotāja pieredze ir tāda, kuru lietotājs pat nepamana! Tā ir vienkārša, saprotama un intuitīva.

Mājas lapas vai interneta veikala dizaina izstrādes procesā ir jāpieņem būtiski lēmumi, kas saistīti gan ar elementu izkārtojumu, gan informācijas arhitektūru un lietotāja mijiedarbību ar pašu mājas lapu.

Pirms dizaina izstrādes procesa, ir jāiepazīst un jāsaprot lietotāja vēlmes un nepieciešamības. Balstoties tieši uz lietotāja izpēti un datiem, ir iespējams pieņemt pareizos lēmumus, kas ļaus veidot veiksmīgu lietotāja pieredzi Jūsu mājas lapā vai internetveikalā.

Ziņa no Jums, dizains no mums!

Kas tālāk?
mums

Zvaniet mums

+371 26544539